Aplinkos darbai

Atliekame visus aplinkos tvarkymo darbus.
Patys dažniausiai dirbame tik su tuo ką išmanome geriausiai – žaliąja kiemo dalimi.
Bet jei reikės darbų eigoje atliksime viską nuo senų pastatų pašalinimo, reljefo formavimo, inžinerinių tinklų įrengimo, kol prieisime iki vejos paklojimo ar sėjimo.
Turime patikimus partnerius ir subrangovus, kurie gali atlikti reikalingus statybinius, griovimo ar kitus darbus, turi visą reikiamą techniką, darbuotojus ir žinias.  Organizuojame ir prižiūrime visą darbų eigą nuo pradžios iki pabaigos.

icon__sprinkler

Įvertinkite aplinkos projektuotojo jau atliktus projektus, patirtį bei jūsų tarpusavio susikalbėjimą.

icon__field

Susiplanuokite aplinkos darbų biudžetą. Padauginkite x2 ir įvertinkite savo galimybes. Tikrai pradėjus norėsite daugiau, didesnių, gražesnių…

icon__search

Greitai, gerai, nebrangiai! Deja. Pasirinkti viename derinyje galima tik du iš trijų.

Aplinkos projektavimas

Pats pirmas darbas kurį reikėtų atlikti prieš pradedant aplinkos tvarkymo etapą yra projekto (plano, eskizo, svajonių sąrašo) parengimas. Aplinkos darbai nėra tokie tikslūs, kaip statybos ar kietųjų dangų įrengimo. Ar augalas augs pasodintas metrą į vieną ar į kitą pusę didesnės reikšmės tikriausiai nesudarys. O ir tokių projektų, kur visiškai niekas nesikeistų eigoje netenka prisiminti. Visgi bent jau pirminis projektas, planas, eskizas ar kaip ji pavadinsime yra būtinas. Jį galite pasidaryti ir patys, jei tikrai žinote, ko norite, ar jei norai apsiribos veja, gyvatvore, keletu vaismedžiu ir batutu su sūpynėmis. Jei nesate tikri, kaip geriausiai viską išdėstyti, kokias augalų rūšis rinktis, kaip harmoningai suderinti viską tarpusavyje – nepagailėkite skirti šiek tiek laiko ir lėšų detalesnio projekto parengimui ar bent jau profesionalo konsultacijai. Sutaupysite kelis kartus daugiau. Juk ne veltui žmonės mokosi ir dirba šį darbą daug metų kiekvieną dieną, kol tampa savo srities specialistais.

Vejos įrengimas

Ko gero, be vejos prie namo neapsieisite. Taupysime laiką ir klosime jau užaugintą? Sėsime? Įrenginėsite patys ir reikia tinkamo sėklų mišinio? Įvardinkite savo norus bei prioritetus ir padėsime rasti optimalų sprendimą konkrečiai situacijai.
O jei norite sužinoti daugiau apie vejos įrengimo darbus ir viską pasidaryti savo jėgomis – peržiūrėkite informacijos skiltį.

Visuomet geriausia darbus pradėti nuo pradžių. Vejos įrengimas nėra tik sėklų išbarstymas pagrėbsčius keletą viršutinių centimetrų grunto. Jei norite geriausio rezultato – patikėkite mums savo sklypą nuo pat statybų pabaigos, o dar geriau – susitikime pasikalbėti prieš pradedant jas. Įvertinsime esamą gruntą, drenažo poreikį, pasirūpinsime trūkstamu gruntu bei atliksime kitus paruošiamuosius darbus. Ar bent jau pasakysime savo nuomonę šiais klausimais ir padėsime eigoje. Tai nėra būdas užsidirbti papildomai. Tai padeda išvengti problemų ateityje.
Jei pirminius darbus jau atlikote – prisijungsime prie projekto nuo bet kurios stadijos ir padėsime kol paklota veja prigis ar pasėta sudygs ir susiformuos.

Medžių, augalų sodinimas

Dažnai atrodantis kaip visiškai paprastas darbas, medžių sodinimas gali virsti nemenku iššūkiu. Pagrindiniai sunkumai dažniausiai kyla tuomet, kai susiduriama su statybų metu paliktomis atliekomis, kai nėra padarytas gyvybiškai svarbus drenažas ar kai norima pasodinti išties nemažą augalą. Taip pat reikia žinoti kiekvieno augalo augimo ypatybes, paruošti būtent jiems tinkamą gruntą, pasirūpinti laistymo, apšvietimo sistemų, roboto kabelių korekcijomis po sodinimo. Galų gale tinkamai palaistyti ir pririšti po pasodinimo, ko visgi dar dažnai nepavyksta padaryti ir tenka medžius sodinti iš naujo.
Siūlome peržvelgti (ne)pavykusių sodinimų galeriją ir atkreipti dėmesį į dažniausiai daromas klaidas.

D.U.K.

Reikia pagalbos?

Mūsų specialistai yra pasiruošę Jums padėti kilusiais klausimais.

    Susiję straipsniai

    Nepavyko rasti.

    Atlikti projektai

    Meniu