Prekyba įranga ir medžiagomis

Kaip ir kiekvieną darbą, vejos, laistymo sistemos įrengimą, vejos roboto instaliavimą geriausią būtų patikėti savo srities profesionalams. Ir ne dėl to, kad jie kažkuo itin geresni už Jus. Tiesiog kai viską darai pirmąsyk užtrunki daug kartų ilgiau, o klaidų tikimybė taip pat išauga drastiškai. Patikrinta praktiškai 😉

icon__sprinkler

Jei nesiruošiate montuoti laistymo sistemos iškart – bent jau pasidarykite pagrindus ateičiai (reikiami vamzdžiai į veją).

icon__field

Darbų metu numatykite vietą (ir rozetę) vejos roboto krovimo stotelei. Net jei dabar neplanuojate jo turėti.

icon__search

Išsiveskite kabelius lauko (sodo, augalų) apšvietimui. Tai Jums gali labai praversti ateityje.

Jei vis dar neatšaldėme Jūsų noro padirbėti prie savo projekto – esame pasiruošę padėti. Galime parinkti ir už konkurencingą kainą pasiūlyti Jums tinkamų bet kokio sudėtingumo vejos ar augalų laistymo sistemų, sodo apšvietimo sistemų, įvairių gamintojų vejos pjovimo robotų, vejos sėklų, trąšų, mulčio ar kitų su mūsų sritimi susijusių prekių.
Parengiame montavimo projektus, konsultuojame ir apmokome vietoje, padedame atliekant darbus ir priežiūrą.
Kreipkitės ir padėsime rasti geriausią Jums tinkantį sprendimą.

Susiję straipsniai

Nepavyko rasti.

D.U.K.

Tikrai taip. Galime sukomplektuoti ir pristatyti medžiagas, sužymėti purkštukų vietas, paaiškinti esminius montavimo momentus ir teikti konsultacijas darbų metu. Galime atlikti dalį darbų (valdiklio prijungimas, sureguliavimas ir kt.). Įmanomi įvairūs bendradarbiavimo būdai.

Reikia pagalbos?

Mūsų specialistai yra pasiruošę Jums padėti kilusiais klausimais.

    Meniu