Malonumas akims – 24/7!

Pagaliau. Aplinka sutvarkyta, laistymas, veja, robotas, augalai yra. Viskas puiku. Aplinka džiugina ir norisi tiesiog sėdėti ir gėrėtis. Bet galbūt galima iš jos „išspausti” kur kas daugiau gerumo su nedidelėmis pastangomis?

icon__sprinkler

Profesionaliai suderintas apšvietimas ir „šviečiam viską kaip papuola” variantas skiriasi kaip diena ir naktis.

icon__field

Vienas 5W LED prožektorius (šviečiantis visą naktį kiekvieną parą) per metus sunaudoja elektros energijos už maždaug 3€.

icon__search

Prieš pirkdami šviestuvus ir imdamiesi darbų – nepamirškite pasidomėti lietuvių liaudies patarlėmis apie šykštumą, devynis amatus ir t.t. 🙂

Gaila, bet daugelis savo sodu gėrisi tik dieną. O tamsiuoju paros metu geriausiu atveju mato blyškius kontūrus. O juk tiek nedaug reikia, kad naktį vaizdas pro langą būtų gal net geresnis. Tinkamai parinkus šviestuvus galima išryškinti įvairiausius norimus akcentus, suteikti paslaptingumo ir netikėtų spalvų savo aplinkai. Rudenį, kai vakarai ilgi, tinkamas apšvietimas itin smarkiai pagyvina niūrumą, žiemą – puikiai apšviečia sniegu apkibusius medžius. Na o šiltuoju metų laiku tikrai būna objektų vertų šviesos – įmantrių formų lapų, žiedų ir kito gėrio.

Susiję straipsniai

Nepavyko rasti.

D.U.K.

Klausimas vertas milijono. O gal pusės. O gal šimto eurų 🙂
Viskas priklauso nuo šviestuvų, jų kiekio, atstumų ir dar daugybės parametrų.
Paprasčiau butų jei susisiektumėte, įvardintumėte savo norus, pasirengtume bent minimalų projektą ir suskaičiuotume sąmatą. Dažniausiai kalba eina apie šimtus, kartais apie tūkstantį ar keletą, jei sklypai didesni ar reikia apšviesti didelius medžius.

Reikia pagalbos?

Mūsų specialistai yra pasiruošę Jums padėti kilusiais klausimais.

    Meniu