Aplinkos tvarkymas: patarimai ir klaidos

Kokybiškai, estetiškai ir skoningai sutvarkyta aplinka pakelia viso objekto (pastato su aplinkine teritorija) vertę tiek estetine prasme, tiek rinkos požiūriu. Tai ypač aktualu įvairias paslaugas teikiančioms įstaigoms ar žmonėms besirūpinantiems savo įvaizdžiu ir geru vardu. Nors tinkamai sutvarkyta aplinka tiesiogiai ir nėra susijusi su teikiamų paslaugų kokybe, tačiau dažniausiai būtent graži bei jauki aplinka patraukia akį bei sudaro teigiamą pirmąjį įspūdį. Paprastas pavyzdys: tarkime šalia stovi du identiški restoranai, kuriuose galima vienodai skaniai pavalgyti, aplink vieną iš jų žaliuoja graži veja, auga puošnūs augalai žydi gėlės, girdisi tekančio upelio čiurlenimas, kitame – pro langą galite grožėtis kokybiškai, kruopščiai ir itin taisyklingai sudėtomis betoninėmis trinkelėmis ir idealiai išasfaltuota aikštele – kuriame iš jų labiau norėtųsi praleisti vakarą? Arba atvykstate į svečią šalį ir keliaudami norite apsistoti viešbutyje ar motelyje – pagal ką pirmiausia spręstumėte apie teikiamų paslaugų kokybę bei vidaus tvarką?

Į kokybiškai sutvarkytą aplinką investuoti verta nemažiau nei į gerą šildymo ar vidaus apšvietimo sistemą, nes tai ne tik džiugins Jūsų akį, bet ir pritrauks daugiau klientų ar lankytojų.

Negalima teigti, kad sutvarkyta aplinka galėtų „atsipirkti” tik komercinės paskirties objektuose. Anaiptol. Šiais laikais, tikriausiai, kiekvienas supranta, kad aplinkos tvarkymo darbai reikalauja ne tik piniginių investicijų, bet ir laiko. Daugelis pirkėjų mieliau renkasi namus su sutvarkyta aplinka (bent jau minimaliai – įrengta veja), nes žino, jog nereikės klampoti per purvą, norint apeiti aplink namą, nereikės „gėrėtis” telkšančių balų vaizdu pro svetainės langą ir sutaupys nemažai laiko bei nervų ieškant tinkamų žmonių ir medžiagų aplinkos tvarkymo darbams atlikti. O juk ir pasodintų dekoratyvinių augalų vertė tiesiogine to žodžio prasme auga kiekvienais metais, o kai kurių rūšių per keletą vasarų gali išaugti keleriopai.

Panašūs straipsniai

Nepavyko rasti.

Meniu